اجاره دستگاه گنج یاب

دستگاه فلزیاب تصویری
دستگاه فلزیاب تصویری
می 10, 2021
دستگاه طلایاب
دستگاه طلایاب
می 12, 2021
اجاره دستگاه گنج یاب

اجاره دستگاه گنج یاب

اجاره دستگاه گنج یاب :

دوستان توجه داشته باشیددر اجاره دستگاه گنج یاب و یا  اجاره گرفتن دستگاه های فلزیاب ، طلایاب و گنج یاب درست نیست بنا بر دلایل زیر:
اول اینکه با هر دستگاهی کار کردن عین رانندگی میمونه شما روز اول نمیتونی رانندگی کنی و حداقل ۲ماه طول میکشه تا راه بیفتید و دستگاه هم حداقل ۱ماه زمان می خواد ، درحالی که دستگاه ۱۰میلیونی رو به شما اجاره میدن ۳روزه ۲میلیون در عرض چند روز شما باید کل پول دستگاه رو پرداخت کنید .

دوم اجاره دستگاه گنج یاب چون حالت نیمه قانونی داره پس کسی که اجاره میده سعی میکنه هم رنج مبلغ اجاره دستگاه بده مثلا دستگاهی میده به شما با اجاره ۴میلیون در حالی خود دستگاه قیمتش ۵ یا ۶میلیونه و دلیلشم اینه که میترسه برای دستگاه اتفاقی بیفته یا اصلا دستگاه رو پس نیارید به خاطر همینم دستگاه قیمت پایین میده بهتون که اونم عملا کارایی نداره این ۲گزینه زمانی بود که شما دستگاه بدون اپراتور اجاره کنید حالا دلایل سوم و چهارم مال زمانیه که شما با اپراتور اجاره کنید .

اجاره دستگاه گنج یاب

اجاره دستگاه گنج یاب

ردیاب و گنج یاب Iota

همچنین شما باید ۵میلیون پرداخت کنید تا اپراتور بیاد با دستگاه 5 یا 8 تومنی میاد و زمینتون رو میزنه و نهایت ۲ساعت زمان میگذاره و دستگاه 5 یا اصلا 8 تومنی هم خطا داره و به طور مثال یک جارو دستگاه نشون میده ولی اپراتور یا پنهان میکنه و به شما نمیگه یا میگه باید با فلان دستگاه دوباره اینجارو بزنیم به دلایل مختلف تفره میره .
چون دستگاه خطا داره و اگر بگه اینجارو زد شمام میگی پس بکنیم و میکنید اما میبینید چیزی نیست و به طرف میگید دستگاه کارایی نداره و پولتونو پس می خواین پس اونم چیزی باشه نباشه میگه نیست که خیال خودشو راحت کنه یا میگه یه دستگاه دیگه باید بیارم و هدفشم اینه دوباره از شما پول بگیره .

معمولا کسانی که کار اجاره دستگاه گنج یاب انجام میدهند  معمولا ۹۰٪ آدم های درستی نیستند و حلال یا حرام و درست غلط بودن پول براشون مهم نیست و میان زمین رو میزنن و میگن چیزی نیست و اگر واقعا دستگاه نشون داده باشه و به شما دروغ گفته باشه میرن با اکیپ خودشون میان و اونجارو میکنن و اگر جنسی بوده باشه درمیارن .
افرادی برای جلب توجه و رضایت مشتری در زمان اجاره دستگاه فلزیاب گنجیاب و طلایاب می گویند ما هزینه اجاره دستگاه فلزیاب را دریافت می کنید که اگر جنسی نبود ما اجاره خود را گرفته باشیم.
اگر هم جنسی وجود داشت باهم شریک می شویم . بنابراین هر محدوده ای را بررسی کنند می گویند چیزی وجود ندارد و کار خود را انجام می دهد ، در این صورت هزینه اجاره دستگاه فلزیاب را تمام و کمال دریافت می کنند و جای شک و شبه ای باقی نمی گذارند.

در اجاره دستگاه گنج یاب ، افرادی دیگری هم وجود دارند که برای جلب توجه مشتری می گویند خودشان گنج را پیدا کرده اند و تنها برای کمک به دیگران این کار را انجام می دهند . البته تا حدودی حرف درستی میزنند ، به قدری از راه اجاره دستگاه فلزیاب از مردم پول گرفته اند که دیگر نیاز مالی ندارند .
دلایل دیگری برای اثبات اینکه اجاره دستگاه فلزیاب غلط است و تنها هزینه بیهوده می کنید ، وجود دارد که مطرح کردن آن درست نیست .
بنابراین ما پیشنهاد می کنیم دستگاهی را با قیمت 10 تا 200 میلیون خریداری کنید که متعلق به خودتان باشد و محدوده مورد نظر بدون دردسر خودتان بررسی کنید .
اگر موفق نشدید یک دستگاه فلزیاب یا طلایاب خواهید داشت که می توانید با آن تمرین کنید تا حرفه ای شوید .
برای موفقیت در زمینه طلایابی یا گنج یابی ضمانت فلزیاب ، تمرین و مهارت در کار فلزیاب می باش د که شرکت فلزیاب پویا با تمام ضرایب و محدودیت ها این ضمانت را به شما میدهد که دستگایی به شما عزیزان ارائه دهد که شبهه ای نداشته باشد .

اجاره دستگاه گنج یاب

اجاره دستگاه گنج یاب

اجاره دستگاه گنج یاب در تهران و ایران

حال به برخی کلاهبرداری جدید میپردازیم :
اجاره فلزیاب با قیمت مناسب بله درست فهمیده اید ! این مطلب را شاید بارها در ماهواره یا اگهی های چسبانده شده در کف خیابان ، اگهی های موجود در برنامه دیوار یا شیپور دیده اید یا از طریق وبسایت ها ، کانال ها و پیج های اینستاگرامی ان را خوانده اید !
اما واقعیت ماجرا چیست ؟!
در کشور ایران به دلیل تاریخ کهن و قدمت بسیار دفینه ها و گنج های زیادی وجود دارد که در اوردن این گنج ها نیازمند دانش و هزینه که شامل تجهیزات به خصوص دستگاه فلزیاب و طلایاب می باشد است .
در چند سال اخیر به دلیل تحریم ها و فشار مضاعف روی زندگی مردم ، برخی به فکر اجاره فلزیاب هستند که در این مسیر سود جویان و کلاهبرداران هم نهایت استفاده از این وضع موجود جامعه و ملت را می کنند .

کلاهبرداری با عنوان اجاره دستگاه گنج یاب و فلزیاب :

به طور خیلی ساده شما باید بدانید فروش دستگاه فلزیاب در ایران غیر قانونی و شامل مجازات کیفری و حقوقی می باشد و از کسی هم دستگاه فلزیاب گرفته شود شامل این مجازات نیز خواهد بود پس کسی که اجاره دستگاه گنج یاب اجاره می دهد حتی با گرفتن چک یا سفته باید بداند که در صورت اختلاف و برنگرداندن شخص موستجر در دادگاه شخص فروشنده محکوم خواهد شد حال سوال اصلی اینجاست .
چطور با وجود اجاره دادن سود میکنند حتی اگر دستگاه را بر نگردانند ؟؟؟
امید وارم که مطالب مورد استفادتون گرفته شده باشه و شرکت فلزیاب پویا توانسته باشه به شما کاوشگران عزیز و گرامی کمک شایانی کند .
شرکت فلزیاب پویا به عنوان بزرگترین وارد کننده و پخش کننده انواع سیستم های گنج یابی و فلزیابی و دارای کارشناسان متبحر در زمینه ی تعمیر انواع دستگاههای فلزیاب می باشد .
در شرکت گنج یاب پویا سعی شده است که بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید .
برای یک خرید هوشمندانه می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09935751743

طلایاب تصویری ، بهترین دستگاه فلزیاب ، بهترین دستگاه گنجیاب ، بهترین دستگاه طلایاب ، فلزیاب ، طلایاب ،گنجیاب ، دفینه یاب ، فلزیاب ارزان ، طلایاب ارزان ، گنجیاب ارزان ، گنجیاب تصویری ، طلایاب تصویری ، فلزیاب تصویری ،فلزیاب پالسی ، فروش طلایاب ، فروش گنجیاب ، فروش فلزیاب ، خرید گنجیاب ،خرید طلایاب ، خرید فلزیاب ، خرید و فروش فلزیاب ، فروش دستگاه فلزیاب ، تعمیر دستگاه فلزیاب ، خرید دستگاه فلزیاب ، دستگاه فلزیاب ، دستگاه طلایاب ، اجاره دستگاه گنج یاب ، دستگاه فلزیاب تصویری ، فلزیاب دست دوم ، فلزیاب کارکرده .

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 3]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.