بهترین دستگاه فلزیاب

فلزیاب پالسی
فلزیاب پالسی
دسامبر 22, 2020
گنج یاب تصویری
گنج یاب تصویری
دسامبر 24, 2020
گنج یاب قوی،بهترین دستگاه فلزیاب

گنج یاب قوی بهترین-دستگاه-فلزیاب3

بهترین دستگاه فلزیاب :

بهترین دستگاه فلزیاب و گنج یاب های موجود در ایران ، توسط بسیاری از کشور های جهان  ساخته شده و وارد بازار می شوند مانند مدل های  کشور آلمان  چین ، ژاپن و بسیاری از کشور های دیگر .

در واقع نوع تفکیک در  بهترین دستگاه فلزیاب  و گنج یاب ،  قطعا یکی از مهم ترین عوامل انتخاب و قرار گرفتن  فلز یاب ها در انواع دسته بندی های مختلف است .

در واقع اگر حساسیت کار کاوش و تعیین محل برای جستجوی فلز برای شما بالا است و در مورد آن محل  که قصد  کاوش و بررسی آن را دارید مطمئن نیستید بهتر است که از گزینه های تشخیص نوع فلزها  و یا همان مدل های تشخیص طلا که هم شعاع زن و نقطه زن باشد و قابلیت نمایش را داشته باشد  استفاده کرد .

در تبلیغات بسیاری از شرکت‌های سازنده ، بهترین دستگاه فلز یاب ، محصولات فلز یاب  از عمق و  نفوذ ‌های بسیار زیادی مثلا (35/40)متر  برای بسیاری از  مدل‌های مختلف فلز یاب استفاده می‌شود که این امری کاملاً اغراق آمیز و برای جذب مشتری های بسیار برای خود  است .

یکی از ویژگی های بهترین دستگاه فلزیاب خوب ،   این است که   باید عمق حداقل 3/4 متری داشته باشد ، تا دستگاه فلزیاب بتواند به افراد و کاوش گران محل دفینه و حبس شده در زیر خاک را به نمایش بگزارد .

یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین دستگاه فلزیاب  را می‌توان مورد استفاده قرار گرفتن  از نشانگرهای  حساسیت و متراژ در آن دستگاه  دانست  تا وقتی  که از فلزیاب به عنوان یک دستگاه طلایاب استفاده می‌شود به خوبی و دقیق  نسبت به فلز‌های پیدا شده و مدفون شده  در اعماق  زمین حساسیت هایی را نشان داده و این حساسیت های ایجاد شده  را بر روی بهترین دستگاه فلزیاب  به کاربران و کاوش گران  اعلام نماید و نشان دهد تا آن ها با حفاری به دفینه ی مورد نظر دست پیدا کنند .

ویژگی مهم دیگر بهترین دستگاه فلزیاب   و دستگاه های موجود در بازار ایران  را می‌توان وزن و ابعاد دستگاه  دانست .
هر چه فلزیاب های مورد نظر و مطمئن افراد کاوشگر  دارای ابعاد کوچک تر  و وزن کم  تری نسبت به فلزیاب های موجود باشند  ، قابلیت حمل آن دستگاه فلزیاب  نیز راحت تر  شده و نگهداری آن هم به مراتب آسان تر خواهد بود .
با توجه به اینکه بهترین دستگاه‌ فلزیاب  معمولاً توسط افراد و کاوشگران بسیاری  در مسیر‌ها و راه های سخت و سنگین مورد  حمل قرار میگیرد ، وزن و ابعاد مناسب دستگاه  می‌تواند کارایی را بالا برده و استفاده از بهترین دستگاه فلزیاب  در مسیر‌های  صئب العبور  و سخت کوهستانی که احتمال پیدا کردن طلا و انواع فلزات گرانبها بیشتر است را راحت تر نماید .

یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین دستگاه فلزیاب  که می‌تواند به عنوان طلایاب های موجود در بازار  مورد استفاده قرار بگیرد ، امکان ایجاد تغییر فرکانس است .

با توجه به اینکه  در مکان هایی که دارای خاک های  نرم  ماسه ای هست ، لازم است تا عمق های بیشتری در آن مکان  مورد جست و جو و کاوش قرار بگیرد ، باید بتوان که فرکانس دستگاه را به بالاترین سطح ممکن برد .
این امر  در  حالی اجرا پذیر  است که در محیط ‌های سخت  با صخره‌های بسیار برای بالا بردن قابلیت نفوذ پذیری بهترین دستگاه فلزیاب ، بهتر میباشد که  فرکانس دستگاه را  پایین بیاوریم  تا به راحتی از موانع سخت عبور کند تا مشخص کند  و افراد را به هدف‌ها و فلزات  مورد نظر خود نزدیک نماید.
یکی از مهم ترین عامل در تعیین قیمت بهترین دستگاه فلزیاب  را می‌توان امکان حذف ذرات ناخواسته درون خاک و به نمایش گذاشتن آن دانست .

بهترین دستگاه فلزیاب

بهترین دستگاه فلزیاب

با توجه به تنوع و گسترش برند‌های معتبر موجود در بازار ایران و جهان  این سوال برای افراد و دوستدارن  و کاوشگران طلا  با بهترین دستگاه فلزیاب به وجود می‌آید که این دستگاه  فلزیاب را از اشخاص خریداری نموده و یا اینکه برای خرید آن به شرکت‌های معتبر در زمینه ی خرید و فروش دستگاه  مراجعه نمایند .
شرکت پویا که بزرگترین وارد کننده ی بهترین دستگاه فلزیاب و  طلایاب در بین شرکت‌های داخلی فعال در این موضوع  می‌باشد ، با بیشترین سال  فعالیت در زمینه ی مشاوره و فروش بهترین دستگاه فلزیاب ، خدمات بسیار ویژه و منحصر به فردی را به مشتریان  عزیز و محترم ارائه کرده است .

انواع بهترین دستگاه فلزیاب های موجود در شرکت پویا :

فلزیاب vlf یا تفریحی : این نوع از  فلزیاب ها وزن بسیار کمی دارند و لوپ استاندارد آن ها 30 سانتی متر است  و عمق کاوش آن  کمتر از یک متر است  که برای پیدا کردن و کشف کردن  فلزات سطحی طراحی شده اند  و همچنین دارای صفحه نمایشگر دیجیتال و پیشرفته ای  هستند تا  قدرت تفکیک بالایی را به شخص استفاده کننده ارائه دهد .

فلزیاب pi یا پالسی : معمولا این نوع فلزیاب ها  قدرت بیشتری نسبت به فلزیاب vlf دارد و وزن سنگینی نصبت به آن دستگاه  دارد و از باتری های اسیدی مشابه  به موتوسیکلت استفاده شده است .

همچنین  قدرت تفکیک بالایی ندارند و به راحتی قادر نیستند فلزات آهنی را  از پالسی جدا کنند مانیتور نداشته و ساده اند .

انواع فلزیاب بر اساس عملکرد :

فلزیاب نقطه زن  : برای مشخص کردن نقطه دقیق هدف مدفون شده  در زیر زمین استفاده میشود که پس از شعاع زنی های دقیق ، اهداف  مورد جستجو  و پیدا کردن محدوده تقریبی هدف باید به کمک بهترین دستگاه  فلزیاب  نقطه زن مکان دقیق هدف را مشخص کرد .

فلزیاب شعاع زن  : ردیاب و شعاع زن در واقع به  یک معنی و کارایی میباشند . در واقع  وظیفه ی ردیاب یا شعاع زن  ، مشخص کردن و به نمایش گذاشتن  محدوده احتمالی وجود فلزات و یا دفینه ها می باشد که دارای خطا های بسیار بالایی  نسبت به بهترین دستگاه فلزیاب دیگر می باشند  .

انواع تفکیک در فلزیاب :

تفکیک اهن و غیر اهن : در این نوع تفکیک ،  بیش از 40 سال است که دربهترین دستگاه های فلزیاب  پالسی و VLF وجود دارد ،  در این نوع تفکیک دستگاه فلزیاب  قادر است آهن را از بقیه فلزات جدا کند وهمینطور  قادر نیست که فلزاتی غیر مغناطیس یا غیر اهنی را از هم جدا کند و همانگونه که از اسم این تفکیک پیداست فلزات غیر آهنی شامل تمامی فلزات به بجز  آهن می شود .

تفکیک با ارزشی و بی ارزشی :  در این نوع تفکیک فلزاتی مثل  طلا  ، نقره ، آلومینیوم و استیل  جزو  گروه های  فلزات با ارزش میباشند  و فلزاتی همچون آهن مفرغ و برنز جزو گروه فلزات بی ارزش قرار می گیرند و هم اکنون نیز در  80% بهترین دستگاه فلزیاب ،  این نوع تفکیک را دارند .

تفکیک just gold : این نوع تفکیک روش جدیدی است که از چند سال پیش در بعضی از دستگاه های پیشرفته گنج یاب به کار رفته است در این نوع تفکیک دستگاه فقط فلز طلا را به عنوان با ارزش شناسایی می کند و فلزاتی همچون مس،الومینیوم،برنز و آهن و …. را به عنوان فلزات بی ارزش تشخیص می دهد .

تفکیک just gold از جدیدترین نوع تفکیک است که شرکت فراز در دستگاه های خود استفاده کرد است  که دستگاه  بتواند با حداقل  میزان خطا تفکیک  و جدا سازی  اجسام فلزی در  زیره خاک را انجام دهد  و همچنین قابل گفتن  است که در این نوع تفکیک اکثرا دستگاههای موجود در بازار عمق به شدت افت می کند در حالی که بعضی از دستگاه های شرکت فراز می تواند تا عمق 4 الی 5 متر واقعی زمین  را نیز از تفکیک JUST GOLD استفاده کند و چون یکی از بهترین دستگاه فلزیاب  شرکت فراز   ، آلومینیوم  و آهن و فلزات  پوسیده را میتواند به عنوان بی ارزش شناسایی کند و  خطای تفکیک صفر می شود وآن  دستگاه  می تواند فقط طلا را شناسایی کند  .

بهترین دستگاه فلزیاب

بهترین دستگاه فلزیاب

همه ی افراد و کاوشگرانی  که از بهترین دستگاه فلزیاب استفاده می کنند می دانند که قابلیت ها و ویژگی های مختلف دستگاه فلزیاب می تواند در رسیدن اهدافی که شخص دارد بسیار موثر باشد .

به خاطر همین دلیل است که از میان مارک ها و انواع مختلفی که در بازار ایران  وجود دارد باید با اطلاعات دقیق ،  برای بدست اوردن  بهترین و با کیفیت  ترین محصول مورد نظر اقدام نمود.

یکی از اصلی ترین و  مهم ترین وهمچنین  اساسی ترین نکات در خرید بهترین دستگاه فلزیاب  این است که برای بدست اوردن  این دستگاه ها  نباید زیاد به مارک و برند موجود در بازار توجه نمود و بیشتر باید به کیفیت و امکانات دستگاه فلزیاب  توجه کنید .

همچنین تنوع آب و هوایی و خاک مورد استفاده در نقاط مختلف جغرافیایی ایران و دنیا  باعث شده است تا شاهد تنوع مدل های بسیار زیاد و مختلف با قابلیت های بسیار  این فلزیاب ها  باشیم .

علاوه بر این بسیاری از شرکت های داخل ایران  با توجه به عدم رعایت حقوق کپی برداری در ایران ، نمونه های ساخت داخل  دستگاه فلزیاب را با عنوان برند های معتبر و مطرح جهانی به فروش می رسانند که همین امر باعث شده است تا اعتماد به مدل های مختلف طلایاب در ایران پایین بیاید .

در شرکت فلز یاب  پویا سعی شده است که  بهترین دستگاه‌ فلزیاب  موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید .
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید . 09192046008

بهترین دستگاه فلزیاب ، بهترین دستگاه گنجیاب ، بهترین دستگاه طلایاب ، فلزیاب ، طلایاب ،گنجیاب ، دفینه یاب ، فلزیاب ارزان ، طلایاب ارزان ، گنجیاب ارزان ، گنجیاب تصویری ، طلایاب تصویری ، فلزیاب تصویری ،فلزیاب پالسی ، فروش طلایاب ، فروش گنجیاب ، فروش فلزیاب ، خرید گنجیاب ،خرید طلایاب ، خرید فلزیاب .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.