فلزیاب HOKER F5 PRO – فلزیاب هوکر اف 5

MAIN STAR
MAIN STAR
ژانویه 20, 2021
MANTIX BASIC
MANTIX BASIC
ژانویه 22, 2021
HOKER F5 PRO

HOKER F5 PRO

HOKER F5 PRO

فلزیاب HOKER F5 PRO - فلزیاب هوکر اف 5

فلزیاب HOKER F5 PRO – فلزیاب هوکر اف 5

دریافت تصاویر۳ بعدی و شبيه سازی شده از هدف
3D را برای کاوشگران و افراد در حال کاوش و جستجو فراهم میکند و با ابن توانایی کاوشکران اجسام و یا دفینه مدفون شده در زیر خاک را شناسایی و به نمایش میگزارند .

دارای سوپر سنسور جی پی آر افقی و عمودی می باشند .

رادار الکترونیکی و جیوه ای با قابلیت خوراک خوری را دارند .

بهترین نقطه زن پالسی با دیسک ۲۵ و ۴۵ دابل ، این سیستم ، ضد آب می باشد و در هر شرایظ آب و هوایی و حتی باران به راحتی کار میکند و هیچ جای نگرانی برای افراد فراهم نمیکند .

دریافت کوچکترین سیگنال ها از اعماق زمین با دقت بالا به صفحه نمایش خود انتقال میدهد تا کاوشگران به راحتی از اطلاعات وارد شده آن چیزی که دنبالشان هستند را به راحتی پیدا کنند .

این نوع دستگاه ها برای کاوش و جستجو کردن در هر شرایط آب و هوایی بسیار مناسب بوده و هیچ مشکلی برای کاوشگران گنج یا دفینه و یا زیر خاکی پیدا نمی کنند .

کسانی که از دستگاه های فلزیاب HOKER F5 PRO استفاده می کنند می دانند که ویژگی های مختلف دستگاه می تواند در رسیدن اهدافی که فرد دارد بسیار موثر باشد . به همین دلیل است که از میان مارک ها و انواع مختلفی که در بازار وجود دارد باید با اطلاعات دقیق برای خرید بهترین و مناسب ترین محصول و دستگاه نسبت به کارایی مورد نظر اقدام نمود .

در شرکت طلایاب و گنج یاب  پویا  سعی شده است که  بهترین دستگاه‌های موجود در بازار‌های بین المللی برای شما انتخاب شود تا شما را برای یک انتخاب مطمئن و صحیح یاری دهد تا بتواند ضمن معرفی محصولات این شرکت ، شما را برای رسیدن به اهدافتان راهنمائی نماید .
برای یک خرید هوشمندانه میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید .09935751743

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.